Nasza firma powstała w 2003 roku i od tego czasu zawarliśmy wiele znajomości z firmami z branży budowlanej dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w wielu kwestiach związanych z budownictwem. Współpracujemy z hurtowniami oferującymi materiały budowlane w atrakcyjnych cenach.

W związku z nieustającym rozwojem branży budowlanej, zarówno w dziedzinie materiałów oraz technik wykonywania poszczególnych prac, staramy się cały czas zapewniać rozwój naszej firmy i pracowników. Dlatego często bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach m.in. takich jak: „Techniczne przygotowanie przedsiębiorstwa do przedsięwzięć energooszczędnych”, „Nowoczesne systemy dociepleń i wentylacji w budownictwie” oraz „Murowanie w systemie Ytong i Silka oraz ocieplanie od wewnątrz za pomocą płyt Multipor”. Właściwe wykonanie budynku jest gwarancją mniejszych kosztów eksploatacyjnych.

Na podstawie oceny zadowolenia klientów oraz firm współpracujących otrzymaliśmy bardzo dobry wynik za który zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem. Dziękujemy za zaufanie!

 

Firma remontowo-budowlana „KOMPLEKS” została założona w 2003 roku.
Profil działalności gospodarczej zgodnie z kodami PKD jest dostępny na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod linkiem:
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/

Prezesem firmy jest jej założyciel: Edward Brzeski.
Wiceprezesem jest: Tomasz Brzeski

W skład firmy wchodzą ludzie kompetentni, którzy z pełnym zaangażowaniem wypełniają swoją pracę. Nasze doświadczenie i podejście do pracy jest gwarantem solidnego wykonania różnego rodzaju zleceń.

  • Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim naszą: fachowość, rzetelność i zorganizowanie.
  • Największą zaletą naszej oferty jest konkurencyjna cena wraz z wysoką jakością świadczonych usług.
  • Jesteśmy niezależni finansowo oraz posiadamy własny sprzęt budowlany.
  • Na wszystkie prace budowlane udzielamy 36 miesięcy gwarancji!
  • Wystawiamy faktury VAT.

 

Budownictwo energooszczędne
Budujemy energooszczędne obiekty budowlane. W celu obniżenia kosztów eksploatacji budynku wprowadziliśmy wiele nowoczesnych technologii wykonywania obiektów budowlanych. Lata doświadczeń i nowoczesne szkolenia z dziedziny fizyki budowli oraz energooszczędności pozwoliły nam na opracowanie własnych strategii budowy „ciepłych” domów.

W pierwszej kolejności należy zapewnić sporządzenie odpowiedniego projektu budowlanego. Na tym etapie pełnimy funkcję doradczą odnośnie różnego rodzaju rozwiązań architektoniczno-konstrukcyjnych. Następnie realizujemy inwestycję zgodnie z zaleceniami producentów. Stosując odpowiednie materiały wykluczamy mostki cieplne i straty ciepła w Waszym mieszkaniu. W razie potrzeby możemy Państwu obliczyć współczynnik przenika ciepła U dla Waszego domu i sprawdzić czy spełnia wymogi odnośnie Izolacyjności cieplnej przegród zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Bilans energetyczny pomoże sprawdzić jakie będzie zapotrzebowanie budynku na energię nieodnawialną. Tylko połączenie teorii z praktyką pozwala na kompleksowe rozwiązania. Dlatego warto nawiązać z nami współpracę.

 

Rozwój pracowników to przede wszystkim rozwój firmy.

Najlepszą inwestycją jest człowiek. Dlatego wprowadziliśmy pakiet szkoleń i każdego roku szkolimy naszych pracowników z różnego rodzaju przedsięwzięć energooszczędnych, innowacyjnych rozwiązań stosowanych w budownictwie, a także robót murarskich, np. z ceramiki poryzowanej Porotherm, systemu Dryfix oraz systemu Ytong, Silka i Multipor.

(na zdjęciu obok certyfikat ze szkolenia firmy Xella Polska:
„Mistrzowie na budowie”)

 

 

Współpracujemy nie tylko z Inwestorami prywatnymi, ale także z firmami, organami publicznymi, szkołami itp. Z naszych usług korzysta coraz liczniejsze grono w tym: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Miejski Dom Kultury w Pile, Grupa Nieruchomości Furman, Korporacja Zarządzania Romaniszyn, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile itd.

Nasze działania są coraz szerzej doceniane i w tym roku zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w „Teczce budowlanej” powiatu pilskiego, wydawanej w Starostwie Powiatowym w Pile razem ze stosownymi dokumentami na budowę.

 

 

 

W sierpniu 2018. roku  mieliśmy przyjemność obchodzić 15-lecie istnienia firmy.

Z tej okazji dziękujemy zwłaszcza naszym pracownikom za zaangażowanie, klientom za zaufanie, a także dostawcom, hurtownikom i pozostałym uczestnikom procesu budowlanego za współpracę. Liczymy, że w przyszłości będzie nam dane dalej kontynuować współpracę, a ambitne plany pozwolą firmie na realizacje celów związanych z rozwojem FRB KOMPLEKS. 

» realizacje

Sprawdź »

» referencje

Sprawdź »

» kontakt

Sprawdź »